TISCALI CALL
ZÍSKÁNÍ SLUŽBY

Rozhodli jste se začít šetřit?

Není nic snazšího. Stačí si službu TISCALI CALL objednat.

Smlouva ke stažení

Pokud si chcete službu TISCALI CALL objednat co nejdříve , můžete si SMLOUVU sami vytisknout, vyplnit hůlkovým písmem (pouze políčka označená "Vyplní zákazník"), podepsat a zaslat k nám na adresu:

TS-Voice s.r.o.
Zákaznický servis
Průmyslová 526
530 03 Pardubice

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na telefonní linku 466 750 341 nebo si TISCALI CALL rovnou objednejte zde. V obou případech budete požádáni o vstupní data pro uzavření Smlouvy na poskytování služeb.

Následně se s vámi telefonicky spojíme a ověříme správnost vámi dodaných údajů, abychom předešli zbytečným zdržením při aktivaci služby.

Předvyplněnou Smlouvu vám zašleme k podpisu spolu s odpovědní obálkou, výňatkem z Všeobecných podmínek, Ceníkem a informačním letákem o službě TISCALI CALL.

Aktivace služby

Službu vám zaktivujeme do 9 pracovních dnů od okamžiku doručení podepsané Smlouvy zpátky na naši adresu.

Současně se Smlouvou vám vygenerujeme uživatelské jméno a heslo pro bezplatný přístup k vašemu podrobnému účtu na internetu.

Používání služby

Od obdržení e-mailu či SMS zprávy o aktivaci můžete službu TISCALI CALL začít hned používat. Veškeré vaše odchozí hovory budou od této chvíle již směrovány do naší sítě a volat tak budete s námi. Volat budete LEVNĚJI!

Jednou z mnoha výhod služby TISCALI CALL je internetové volání . Více informací naleznete zde.

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte:
telefonicky: 466 750 341
faxem: 466 750 349
e-mailem: info@ts-voice.cz

Předchozí stránkaZpět
Objednat Porovnání