TISCALI CALL 1003
ZÍSKÁNÍ SLUŽBY

Rozhodli jste se začít šetřit?

Není nic snazšího. Stačí si službu TISCALI CALL 1003 objednat.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám na telefonní linku 844 184 184 nebo si TISCALI CALL 1003 rovnou objednejte zde. V obou případech budete požádáni o vstupní data pro uzavření Smlouvy na poskytování služeb.

Ověření údajů

Následně se s vámi telefonicky spojíme a ověříme správnost vámi dodaných údajů, abychom předešli zbytečným zdržením při aktivaci služby.

Startovací balíček

Předvyplněnou Smlouvu vám zašleme k podpisu spolu s odpovědní obálkou, výňatkem z Všeobecných podmínek, Ceníkem a informačním letákem o službě TISCALI CALL 1003.

Aktivace služby

Službu vám zaktivujeme do 24 hodin od okamžiku doručení podepsané Smlouvy zpátky na naši adresu.

Současně se Smlouvou vám vygenerujeme uživatelské jméno a heslo pro bezplatný přístup k vašemu podrobnému účtu na internetu.

Používání služby

Od obdržení e-mailu či SMS zprávy o aktivaci můžete službu TISCALI CALL 1003 začít ihned používat. Před každým hovorem stačí vytočit předvolbu 1003. Volat tak budete s námi. Volat budete LEVNĚJI!

Pokud si myslíte, že by vás vytáčení předvolby 1003 před každým hovorem mohlo obtěžovat, máme pro vás řešení. Jmenuje se TISCALI CALL – viz zde.

Jednou z mnoha výhod služby TISCALI CALL 1003 je internetové volání . Více informací naleznete zde.

Urychlení procesu

Pokud jste si prostudovali všechny informace a chcete si službu TISCALI CALL 1003 objednat co nejdříve, můžete si Smlouvu sami vytisknout, předvyplnit hůlkovým písmem (pouze políčka označená „Vyplní zákazník“) a zaslat k nám na adresu:

TISCALI Telekomunikace Česká republika s.r.o.
Zákaznický servis
Sušilova 1337
500 02 Hradec Králové

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte:
telefonicky: 844 184 184
faxem: 2226 026 722
e-mailem: info@cz.tiscali.com

Předchozí stránkaZpět
Objednat Porovnání